Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębnicy Kaszubskiej

Kontakt

Ośrodek Pomocy Społecznej 

ul. ks. Antoniego Kani 26

76-248 Dębnica Kaszubska

tel: 59 841 21 89

tel/fax: 59 813 15 64


 

Kierownik

 

Piotr Reszka

 

kierownik@opsdebnicakaszubska.pl, kontakt@opsdebnicakaszubska.pl

wew. 22

 


Sekretariat

 

Joanna Turczyńska

 

jturczynska@opsdebnicakaszubska.pl

wew.21

 


Pracownicy socjalni

 

 

Małgorzata Pipczyńska

 

mpipczynska@opsdebnicakaszubska.pl

wew. 26

 

Anna Kowalska

 

akowalska@opsdebnicakaszubska.pl

wew. 25

 

Bożena Walawicz

 

bwalawicz@opsdebnicakaszubska.pl

wew. 27

 

Emilia Kogut

 

ekogut@opsdebnicakaszubska.pl

wew. 31

 

Daria Kłapkowska

 

dklapkowska@opsdebnicakaszubska.pl

wew. 35

 


Świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny

 

 

Małgorzata Kotlęga

 

sr@opsdebnicakaszubska.pl

wew. 28

 

Katarzyna Pszczółkowska

 

kpszczolkowska@opsdebnicakaszubska.pl

(świadczenia wychowawcze 500+)

wew. 33

 

Katarzyna Kerlin

 

dm@opsdebnicakaszubska.pl

wew. 29

 


Asystent rodziny
 

 

 

Agata Łowczyk

 

alowczyk@opsdebnicakaszubska.pl

wew. 36

 

Małgorzata Szczęk

 

mszczek@opsdebnicakaszubska.pl

wew. 36

 


 

Koordynacja usług opiekuńczych

 

 

Ilona Dobrynin

 

idobrynin@opsdebnicakaszubska.pl

wew. 24

 


Sekcja analiz i projektów

 

 

Monika Piechna

 

mpiechna@opsdebnicakaszubska.pl

wew.34

 


 

Księgowość

 

Emilia Paluszek - Pek

 

ksiegowosc@opsdebnicakaszubska.pl

wew. 23

 

Izabela Więcek

 

kadry@opsdebnicakaszubska.pl

wew. 30

 

 

 

Budynek Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębncy Kaszubskiej

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębnicy Kaszubskiej

ul. ks. Antoniego Kani 26

76-248 Dębnica Kaszubska

czynny w poniedziałek 8-17, wtorek - czwartek 7-15, piątek 7-14

tel. 59 841 2189,

59 813 1564

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

Imieniny